Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
20 sep.19:00Smashing Velsen '96 MB 2 - V.V.Ouderkerk MB 1
20 sep.20:30VHZ DS 2 - V.V.Ouderkerk DS 2
20 sep.21:15Atalante DS 3 - V.V.Ouderkerk DS 3
21 sep.13:30Spaarnestad MC 2 - V.V.Ouderkerk MC 1
21 sep.14:45Albatros XC 1 JC 1 - V.V.Ouderkerk JC 1
21 sep.17:00Sovoco DS 1 - V.V.Ouderkerk DS 1
25 sep.19:15V.V.Ouderkerk DS 2 - vv Jonas DS 6
25 sep.19:15V.V.Ouderkerk JC 1 - Spaarnestad JC 2
25 sep.19:15V.V.Ouderkerk JC 2 - Albatros XC 1 JC 1
25 sep.19:15V.V.Ouderkerk MB 1 - Smashing '72 MB 1
25 sep.19:15V.V.Ouderkerk MC 1 - VCH MC 2
25 sep.20:45V.V.Ouderkerk DS 1 - vv Jonas DS 1
25 sep.20:45V.V.Ouderkerk DS 3 - Oradi/Omnia DS 2
2 okt.19:15V.V.Ouderkerk JC 1 - Albatros XC 1 JC 1
2 okt.19:15V.V.Ouderkerk MC 1 - vv Jonas MC 2
2 okt.20:45V.V.Ouderkerk DS 3 - Spaarnestad DS 16
5 okt.9:00Spaarnestad MB 5 - V.V.Ouderkerk MB 1
5 okt.12:30AMVJ-Martinus JC 1 - V.V.Ouderkerk JC 2
5 okt.15:00VV Amsterdam DS 1 - V.V.Ouderkerk DS 1
9 okt.0:00V.V.Ouderkerk DS 1 - Prima Donna Kaas Huizen DS 2
9 okt.19:15Spaarnestad DS 14 - V.V.Ouderkerk DS 2
12 okt.10:45Spaarnestad JC 2 - V.V.Ouderkerk JC 2
12 okt.14:15AMVJ-Martinus MB 3 - V.V.Ouderkerk MB 1
12 okt.16:00VV Amsterdam JC 1 - V.V.Ouderkerk JC 1
12 okt.16:00AMVJ-Martinus MC 1 - V.V.Ouderkerk MC 1
16 okt.19:15V.V.Ouderkerk DS 2 - Spaarnestad DS 15
16 okt.19:15V.V.Ouderkerk JC 1 - AMVJ-Martinus JC 1
16 okt.19:15V.V.Ouderkerk JC 2 - VV Amsterdam JC 1
16 okt.19:15V.V.Ouderkerk MB 1 - VHZ MB 2
16 okt.19:15V.V.Ouderkerk MC 1 - Clam Dycke MC 3
16 okt.20:45V.V.Ouderkerk DS 1 - Bejo/Dinto DS 1
16 okt.20:45V.V.Ouderkerk DS 3 - Atalante DS 4
26 okt.13:00VV Amsterdam JC 1 - V.V.Ouderkerk JC 2
30 okt.19:15Spaarnestad DS 13 - V.V.Ouderkerk DS 3
2 nov.12:30AMVJ-Martinus JC 1 - V.V.Ouderkerk JC 1
2 nov.13:00Albatros XC 1 JC 1 - V.V.Ouderkerk JC 2
2 nov.15:15Clam Dycke MC 3 - V.V.Ouderkerk MC 1
2 nov.19:00Spaarnestad DS 3 - V.V.Ouderkerk DS 1
6 nov.19:15V.V.Ouderkerk DS 2 - Voluit DS 2
6 nov.19:15V.V.Ouderkerk JC 2 - V.V.Ouderkerk JC 1
6 nov.19:15V.V.Ouderkerk JC 2 - V.V.Ouderkerk JC 1
6 nov.19:15V.V.Ouderkerk MB 1 - AMVJ-Martinus MB 3
6 nov.19:15V.V.Ouderkerk MC 1 - VHZ MC 2
6 nov.20:45V.V.Ouderkerk DS 1 - Spaarnestad DS 2
11 nov.19:30Oradi/Omnia DS 3 - V.V.Ouderkerk DS 2
13 nov.19:00JPB/Dinto DS 2 - V.V.Ouderkerk DS 1
13 nov.20:15KDO DS 1 - V.V.Ouderkerk DS 3
15 nov.19:15VHZ MB 2 - V.V.Ouderkerk MB 1
15 nov.19:15VHZ MC 2 - V.V.Ouderkerk MC 1